Biz Kimiz ?

METMAR MÜHENDİSLİK ve MEHMET KOCAMAN ZEMİN TEKNOLOJİLERİ PROJE YÖNETİMİ DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.  olarak; uzmanlaştığımız zemin teknolojileri ve temel mühendisliği alanında hizmet sunmaktayız.

Grup şirketlerimizden ilk göz ağrımız METMAR MÜHENDİSLİK ve MADENCİLİK 1998 yılında sektörde çalışma hayatına başlayan MEHMET KOCAMAN tarafından 2003 yılında kurulmuştur.

MEHMET KOCAMAN ZEMİN TEKNOLOJİLERİ PROJE YÖNETİMİ DANIŞMANLIK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.  ise 2020 yılında, zemin teknolojileri ve temel mühendisliği alanında hizmetlerimize katkı sağlayabilmek adına yola çıkmıştır.

Hedeflerimiz

Temel vizyonumuzu idealist yaklaşımlarla uygun çözümler üretmek olarak belirledik ve bu vizyon doğrultusunda çalışıyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne, teknik personelimiz, makine parkurumuz ile sektöründe en iyi hizmeti sunmayı kendimize hedef edindik. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda önceliğimiz işveren memnuniyeti ve kaliteden ödün vermemek, ekonomik ve güvenilir çözümler üretmektir.

Hizmetlerimiz

Başlıca uzmanlık alanlarımız, geoteknik etüt ve projeler, zemin etüt çalışmaları, proje yönetimi, danışmanlık, müşavirlik, uygulama ve aletsel gözlem çalışmalarıdır.

Kuruluşumuzdan bugüne; zemin ıslahı, derin kazı iksa sistemleri, kazıklı derin temeller, ankraj imalatı, zemin etüt çalışmaları gibi birçok farklı konuda zemin ve temel mühendisliği proje ve uygulamalarını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Bizden Haberler

Proje Yönetimi, Kontrollük ve Danışmanlık

Proje Yönetimi, Kontrollük ve Danışmanlık

Proje Yönetimi, Kontrollük ve Danışmanlık aşamasında verdiğimiz hizmet; projenin kaynaklarını planlamak, organize etmek, işverenin projeye bağlı istekleri karşılamak ve projeyi belirtilen süre içerisinde tamamlamak olarak tanımlanabilir. Uzun yılların bilgi birikimi ve teknik altyapımız ile her bir projeyi kendi özelliklerini dikkate alıp analiz ederek işverene sunmak ve işveren memnuniyetini sağlamak başlıca hedefimizdir. Projenin şartname, keşif, metraj …